Hakkımızda

Köpek Balığı markası Prusa Mühendislik firmasına ait resmi bir markadır ve mühendislik, bilişim hizmetleri ve dijital habercilik konularında faaliyet göstermektedir.

Mühendislik alanında, Periyodik kontrol hizmetleri, altyapı hizmetleri (doğal gaz, kanalizasyon, içme suyu ana hat imalatları), genel mühendislik hizmetleri…

Bilişim hizmetleri alanında, Seo hizmeti, marka pazarlaması, e-mail marketing, içerik üretim, web sitesi tasarımı, pazar yerleri açılımı ve kontrolü…

Dijital habercilik alanında; Prusa Haber isimli internet haber sitemiz ile dijital habercilik alanında hizmet vermekteyiz.

Emre SEYMENLER

Makine Mühendisi & Seo Danışmanı

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Köpek Balığı Seo, Bursa’da kurulan ve Bursa başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında Google Arama Motoru için Seo hizmeti veren, Google Ads (Adwords) Reklamları, Facebook ve Instagram Reklamları dahil olmak üzere reklam kampanyası kurulumu ve yönetimi üzerine hizmet veren bir mühendislik firmasıdır.

Biz kimseyle yarışmıyoruz, en büyük rakibimiz bir gün önceki halimiz. Size kendimizi ifade etmek istersek, spor yaparak her daim zihnini dinç ve keskin tutan, sürekli okuyan ve araştıran, yüksek analiz kabiliyeti sayesinde var olan terslikleri görüp ve çözüme yönelik çalışmalar yapan, kartları açık oynayan, doğru soru sorarak doğru cevap alabilen, dinamik, zehir gibi, pes etmeyen, zekanın ve bilginin gücüne inanan, dürüst, samimi ve her zaman temiz iş yapan bir firmayız.

İster e-ticaret siteniz olsun, ister bir psikolog olun, diyetisyen yada sadece bir web siteniz olsun… Google’dan daha fazla ziyaretçi kazanmak, daha fazla ürün satmak, daha fazla bilinmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Belki biliyorsunuz ama bunu ayıracak zamanınız yok ve istiyorsunuz ki, bu işi layığıyla yapacak, sizi kandırmayacak ve sizin anlayabileceğimiz dilden konuşacak birileri olsun istiyorsunuz. Ve arama sayfasında Bursa Seo, Bursa Seo Firması, Bursa Seo Uzmanı gibi kelimeler yazdınız ve çıkan sitelere baktınız.

Herkes bir şekilde kendisini tanıtıyor verdiği hizmetleri referanslarını gösteriyor…

Biz, Köpek Balığı markasını alırken kendimizden ilham aldık. Nasıl ki köpek balığı büyük ve derin sularda usta bir avcı ise biz de bilgimiz ve zekamız ile bu dijital dünyada var olan yırtıcılardan birisiyiz.

Çok şanslısınız ki, Bursa’da böylesine donanımlı ve kapasitesi yüksek birileri var ve bir telefon kadar size yakın. Yüz yüze görüşme şansınızın olduğu her zaman ilk sırada olduğunuz bir firmayız.

Sözlerimizin sertliği kendimizi beğenmişliğimizden değil, bir saniyenin bile değerli olduğu bu dünyada bizim boşa harcanacak ne bir vaktimiz var ne de çöpe atılacak paranız.

Dijital dünyada ki yırtıcınız olmak için biz hazırız. Bir de bizi, bizden canlı canlı dinleyin…