E-ticaret Sitesi Referanslarımız

 

Newobsessions.com
Newobsessions.com

Newobsessions.com; Bursa’nın en büyük online bijuteri mağazası, pazar yerlerinde ki butik mağazaları, internet sitesi ve fiziksel mağazası ile her gün binlerce kişiye ürünleri ulaştıran güvenilir ve kalitesiyle yüzbinlerce kişinin memnun kaldığı takı ve saç aksesuarları markası.

Lyn Home&Decor
Lyn Home&Decor

Lyn Home&Decor; ev dekorasyonu, ev tekstili, çocuklar için ürünler, oda kokusu, tablo gibi bir çok ev dekorasyonu kategorisinde ürünler satan genç ve dinamik bir marka. E-ticaret siteleri ve pazar yerlerinde ki butik mağazaları ile her gün sayısız mutlu müşteriye ulaşmaktalar.

Keseburada.com
Keseburada.com

Keseburada.com; çok uzun yıllardan beridir Bursa’da tekstil ürünleri üretimi yapan Üstün Dokuma firmasının online kese satış mağazası olarak hem kendi e-ticaret siteleri hem de pazar yerlerinde ki ve seçkin mağazalarda ki ürünleri ile sağlık alanında doğal ipek kese ve özel kese ürünleri ile hizmet vermekte.

Çeşitli Sektör ve Firma Referanslarımız

 

Yönel Otomotiv
Yönel Otomotiv

Yönel Otomotiv; Bursa’nın en eski otogaz, lpg dönüşüm firmaları arasında yer alan, binlerce otomobilin kusursuz bir şekilde otogaz dönüşümlerini, bakımlarını ve egzos emisyon ölçümü konularında tam yetkinlikle hizmet veren otomotiv firması.

Arven Mühendislik
Arven Mühendislik

Arven Mühendislik; Bursa’da doğalgaz iç tesisatı ve mekanik tesisat konularında yetkili mühendislik firması olarak hizmet veren genç ve dinamik mühendislik firmasıdır.

Dynomobils Oto Ekspertiz
Dynomobils Oto Ekspertiz

Dynomobils Oto Ekspertiz; Bursa’da iki şubesiyle hizmet veren, standart ve tam kapsamlı oto ekspertiz raporunu düzenleyebilen ve en son teknoloji ekspertiz cihazları kullanan alanında sayılı oto ekspertiz firmalarıdan birisidir.

Çağrı Tercüme Bürosu
Çağrı Tercüme Bürosu

Çağrı Tercüme Bürosu; Yeminli tercüme bürosu olarak hizmet veren Çağrı Tercüme, İngilizce dili alanında simultane, yazılı, görsel ve deşifre çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Balcony Cam Balkon
Balcony Cam Balkon

Balcony Cam Balkon; Bursa’nın en eski ve en köklü cam balkon ve kapatma sistemleri alanında kalitesiyle ve kendi üretimi ürünleriyle hizmet veren firma.

Prusa Mühendislik
Prusa Mühendislik

Prusa Mühendislik; Bursa’da periyodik kontrol hizmetleri, mühendislik çalışmaları ve altyapı imalat alanında mühendislik hizmeti veren firma.

Şahin Akademi
Şahin Akademi

Şahin Akademi; Bursa’da ilk yardım eğitimleri, deprem bilinçlendirme eğitimleri, yüksekte çalışma ve iş güvenliği alanında uzman eğitimci kadrosu ve sertifikasyon hizmetleri veren mühendislik firması.

Hestaworld Tercüme Bürosu
Hestaworld Tercüme Bürosu

Hestaworld Tercüme Bürosu; Bursa’da çok uzun yıllardır tercüme ve çeviri alanında hizmet veren Hestaworld, İngilizce, Almanca, Fransızca ve diğer bir çok dilde çeviri ve tercümanlık hizmeti vermektedir.

Daha fazla referans ve bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz…